| Referentie | 26.7930 |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 15.8kW |
| Verwarmingsvermogen | ~390m3 |
| Gewicht | 180kg |
| Tankinhoud | 25kg |
| Diameter / Rookafvoer | 80Ø |
| Fabrikant | KLOVER |
| Rookgasafvoer | Bovenkant en achterkant |
| Visie van vuur | Voorruit |
| Buitenlucht | Onder en achter |
| Bekijk meer | |
| Referentie | Artikel | |
| 26.8086 | Onderstel met verstelbare poten PFP | |
| 26.8071 | Wi-Fi-module | |
| 2.9772 | Kit voor buitenlucht |